hotel Lubartów

O nas

imprezy okolicznościowe Lubartów

Restauracja Hotel Lubartów oferuje Państwu smaczne, przygotowane z najwyższą starannością posiłki oraz miłą i fachową obsługę. Jesteśmy w stanie jednorazowo ugościć ponad 130 osób, natomiast podczas imprez okolicznościowych nawet około 200 osób.

Hotel Lubartów to nowoczesny hotel, dobrze wyposażony posiadający komfortowe pokoje hotelowe, w których możemy jednorazowo zakwaterować ok. 50 osób. Zapewniamy wygodny i spokojny odpoczynek w pokojach hotelowych jedno i dwuosobowych oraz apartamentach z podwójnym łóżkiem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY oraz zapoznania się z ofertą imprez okolicznościowych

Dlaczego warto odwiedzić naszą restaurację Lubartów

restauracja Lubartów

Bogate menu

hotel Lubartów

Kulturalna obsługa

imprezy okolicznościowe Lubartów

Dania na czas

restauracja Lubartów

Wykwalifikowana kadra

Mialam okazje spedzic Sylwestra imprezie okolicznościowej Lubartów w tym lokalu I powiem ze to byla jedna z lepszych imprez okolicznościowych na jakich byłam. Pyszne jedzenie z restauracji Lubartów swietna profesjonalna obsluga w hotelu Lubartów. Polecam to miejsce

  • hotel Lubartów
  • Klient 1

Gorąco polecam Hotel Lubartów do organizacji imprez okolicznościowych. Wszystko przygotowane schludnie i ozdobnie z ogromną precyzją. Menager super -doradza,podpowiada i pomoga we wszystkim. Jedzenie pyszne z restauracji Lubartów, wystrój na wysokim poziomie.

  • imprezy okolicznościowe Lubartów
  • Klient 2

Skontaktuj się z nami

restauracja Lubartów

81 464 41 08

hotel Lubartów

hotel@mieczyslawka.pl ( Hotel)
restauracja@mieczyslawka.pl ( Restauracja)

imprezy okolicznościowe Lubartów

Mieczysławka 43
21 - 100 Lubartów

Galeria zdjęć

Hotel restauracja imprezy okolicznościowe Lubartów.

Obiekt w Mieczysławce, położony jest przy trasie nr 19 Lublin – Białystok i jest oddalony niecałe 2 km od Lubartowa w kierunku Kocka.

Kompleks składa się z restauracji połączonej z hotelem oraz centrum obsługi podróżnych: pomieszczenia hotelowe w których zmęczeni podróżą kierowcy mogą odpocząć, odprężyć się i zaplanować kolejne etapy swojej podróży. Ważna jest dla nas organizacja niezapomnianych imprez okolicznościowych Lubartów w naszym hotelu restauracji Mieczysławka w Lubartowie.

imprezy okolicznościowe Lubartów restauracja Lubartów hotel Lubartów

imprezy okolicznościowe Lubartów

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.